Народний депутат України, довірена особа кандидат на пост Президента України Віктора Ющенка Микола Томенко заявляє, що після президентських виборів в Україні буде проведено деолігархізацію та демонополізацію засобів масової інформації.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив сьогодні на прес-конференції в прес-центрі Віктора Ющенка.
Серед основних етапів деолігархізації М.Томенко назвав прозорість роботи ЗМІ, коли всі чітко розуміють, хто є власником каналу, його менеджерами, укладаються трудові угоди між журналістами та його власниками.

Депутат також наголосив на необхідності масового роздержавлення ЗМІ, які знаходяться у власності районних та обласних державних адміністрацій. Саме ці ЗМІ, за його словами, були основними джерелами оприлюднення неправдивої наклепницької інформації під час виборчої кампанії.

За словами М.Томенка, неприпустимою є ситуація, коли, зокрема, народний депутат Віктор Пінчук є власником трьох чи чотирьох телеканалів. На думку депутата, це суперечить антимонопольному законодавству і призводить до викривлень в інформаційному просторі. М.Томенко зазначив, що вже сьогодні В.Пінчуком проводяться переговори про продаж телеканалів, які знаходяться у його власності. `Ведеться торг щодо `Нового` та інших каналів`- повідомив депутат. При цьому М.Томенко висловив здивування, чому ці телеканали пропонуються для купівлі російським, а не українським інвесторам.

УНІАН