Учора на автотрасі Дніпропетровськ-Мелітополь, на території Гуляйпільського району Запорізької області від аварії постраждали голова 58-ї дільничної виборчої комісії 84-го Запорізького територіального округу Ганна Шарова, а також 14-річний підліток.

Як повідомили УНІАН у прес-службі ДАІ, ДТП сталося внаслідок наїзду машини `Фольксваген-Транспортер` на трактор. Він через технічну несправність зупинився без увімкнених габаритів та знака аварійної зупинки. Водій `Фольксвагена` не зміг вчасно зреагувати на перешкоду. Від удару від трактора відірвалось ліве переднє колесо, яке і травмувало двох людей, котрі стояли на узбіччі.

Голову виборчої дільниці з діагнозом `закритий перелом лівого коліна та рвана рана правої брови` поклали до Гуляйпільської центральної районної лікарні. Підлітка - сина тракториста, - який залишився охороняти трактор, госпіталізували до цієї ж лікарні з діагнозом `закритий перелом правого стегна`.

УНІАН не уточнює, кого з кандидатів у президенти представляла у виборчій комісії потерпіла в автокатастрофі Ганна Шарова.

Громадське радіо