Генпрокуратура пропонує Ющенкові утримуватися від закликів, спрямованих на насильницьке захоплення державної влади - заява Генпрокуратури

15:59, 07 грудня 2004
0 0

Генеральна прокуратура України пропонує Віктору Ющенку утримуватися від дій та закликів, спрямованих на насильницьке захоплення державної влади. Про це йдеться в заяві Генпрокуратури з приводу інтерв’ю Ющенка газеті `Санді Телеграф`. Причиною заяви стала наступна фраза: `Якщо старий режим намагатиметься втручатися у будь-який спосіб і не підкорятиметься волі народу, ми просто візьмемо владу штурмом. Цього очікує народ`.
`Гостро критикуючи публічні заяви губернаторів окремих регіонів, які на його думку є сепаратистськими, вимагаючи притягнення авторів заяв до кримінальної відповідальності, сам Віктор Ющенко тут же вчиняє дії, що містять ознаки злочину`, - йдеться в заяві. Також в заяві йде мова про те, що `воля народу та рішення парламенту безумовно підлягають виконанню, але лише тоді, коли вони висловлені та зафіксовані у відповідному конституційному порядку – результатами плебісциту, виборів тощо. Для впровадження в життя таких результатів в Україні існують відповідні державні інститути`.

Новий вибір 2004

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter