Футболіст Лужний приїхав до Києва підтримати Ющенка

13:08, 07 грудня 2004
0 0

Відомий футболіст, чемпіон України та Великої Британії, екс-капітан київського `Динамо` Олег ЛУЖНИЙ приїхав до Києва підтримати кандидата на пост Президента України Віктора ЮЩЕНКА.

Як повідомляє прес-служба Центрального штабу В.ЮЩЕНКА, це вже друга поїздка футболіста в Україну за час президентської виборчої кампанії.

О.ЛУЖНИЙ повідомив, що в Британії суспільна думка - на боці В.ЮЩЕНКА. `Всі знають та кажуть про те, що на виборах Президента України була фальсифікація`, - зазначив футболіст. `Аби була можливість, то всі українці, які проживають в Англії, та навіть великий процент англійців вже були б тут і підтримували В.ЮЩЕНКА`, - сказав він.

Футболіст розповів, що разом з представниками української громади в Англії він намагався потрапити на аудієнцію до прем`єр-міністра Британії Тоні БЛЕРА, але вдалося поговорити лише з його секретарем. `Ми дуже емоційно поспілкувалися з цією людиною та просили зробити все можливе, аби демократичні зміни в Україні було підтримано`, - сказав О.ЛУЖНИЙ.

Він запевнив, що як тільки повернеться в Лондон, збирається поспілкуватися з відомими футболістами, аби вони на зразок західних зірок шоу-бізнесу висловилися на підтримку В.ЮЩЕНКА.

`До речі, на останню гру відомий український футболіст Сергій РЕБРОВ, що також зараз грає в Англії, вийшов з помаранчевою пов`язкою та забив гол`, - сказав О.ЛУЖНИЙ.

На питання про політичні погляди його колишніх колег О.ЛУЖНИЙ відповів, що, наприклад, Андрій ГУСІН підтримує В.ЮЩЕНКА, а Олександр ШОВКОВСЬКИЙ – кандидата на пост Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА.

УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter