Кандидат на пост Президента України Віктор Янукович заявляє, що він - новий кандидат нової влади, а Віктор Ющенко - це `спроба реваншу старої влади`.

Про це В.Янукович сказав сьогодні журналістам у Києві. Його виступ у прямому ефірі транслювала ТРК `Україна`.

Він вважає, що в Україні `так звані революціонери придумали унікальну процедуру підтвердження законного голосування ще одним голосуванням, яке не ґрунтується на законі України. У таких умовах тільки голосування за кандидата, який вже має легітимність за підсумком конституційного голосування, може повернути країну в конституційне русло і дати можливість вийти з кризи`.

В.Янукович сказав, що `хотів зробити для всієї України таке ж економічне чудо, яке було створене за останні роки в Донбасі, коли я працював головою адміністрації. Тому довелося йти на політичні компроміси, максимально стримувати свої емоції`.

Він сказав, що `сьогодні продовження нашого курсу на будівництво сильної і процвітаючої України вимагає від мене переходу до повністю відкритої публічної політики. Сьогодні я можу відкрито сказати, що в країні все-таки ці два роки існувало дві влади: нова і стара. Отже висновки робити громадянам: Янукович - новий кандидат нової влади або старий. А Ющенко, я упевнений, це спроба реваншу старої влади, влади колишньої`.

В.Янукович очолював Донецьку обласну державну адміністрацію з травня 1997 по листопад 2002 року. За даними Державного комітету статистики України, загальна заборгованість із зарплати в нашій країні станом на 1 січня 2003 року становила 2 млрд. 323 млн. 379 тис. грн. У регіонах, за даними Держкомстату, станом на 1 січня 2003 року найбільше заборгували в Донецькій – 640 млн. 514 тис. грн., Луганській – 320 млн. 956 тис. грн. і Львівській областях – 120 млн. 538 тис. грн.

УНІАН