Президент України Леонід Кучма заявляє, що готовий йти на компроміс, щоб зняти існуючу напругу, але до цього часу немає пропозицій з боку парламенту.
Як передає кореспондент УНІАН, про це Л.Кучма заявив сьогодні на нараді з економічних питань, що проходить в Конча-Заспі. За словами Президента, він `готовий йти на компроміс і про це знає парламент, але я до цього часу не маю пропозицій з боку парламенту`.
При цьому Л.Кучма відкинув усі звинувачення на його адресу відносно відставки ЦВК. За його словами, він не може достроково відправити у відставку членів ЦВК, оскільки те, що пропонує парламент, не передбачено існуючим законодавством. За словами Л.Кучми, для того, щоб змінити склад ЦВК, необхідно прийняти зміни до закону `Про вибори Президента України`. За словами Президента, за його інформацією, така норма є в змінах до закону України про вибори Президента, що пропонуються.

Як повідомляв УНІАН, 27 листопада Верховна Рада України 307 голосами ухвалила постанову, якою висловила недовіру ЦВК. 3 грудня 2004 року Судова палата у цивільних справах Верховного Суду України ухвалила рішення про визнання недійсними результати другого туру президентських виборів 21 листопада. Суд також визнав дії ЦВК щодо встановлення результатів повторного голосування неправомірними. Верховний Суд зобов`язав ЦВК провести повторне голосування по виборах Президента України і направив до Верховної Ради України, Президента України і Генеральної прокуратури України ухвалу про порушення виборчого процесу, виявлені під час розгляду скарги представника Віктора Ющенка. Рішення ВСУ остаточне і оскарженню не підлягає.

УНІАН