Народний депутат фракції `Наша Україна` Ярослав Кендзьор не виключає, що позачергове засідання Верховної Ради України може відбутися вже у вівторок, 7 грудня, повідомляє УНІАН.

`Уже зібрано 155 підписів, і це засідання може відбутися вже у вівторок`, - сказав, зокрема, він сьогодні на мітингу у Львові,

Крім того, Я.Кендзьор висловив упевненість у тому, що на цьому засіданні в парламенті буде 226 голосів для внесення змін у Закон `Про вибори Президента`.

Однак, за його словами, він не сумнівається, що Леонід КУЧМА не підпише цей закон. `Президент засів у Конча-Заспі, у цих елегантних нетрях, але й там на нього вже полюють пікетники, немов на дикого звіра`, - сказав Я.Кендзьор.

Крім того, на мітингу у Львові більше 3 тис. осіб вимагали відставки уряду Віктора Януковича, генпрокурора Геннадія Васильєва й Центвиборчкому в повному складі.

Також учасники мітингу вимагали звільнити голів Донецької, Луганської й Харківської обладміністрацій і притягнути їх до кримінальної відповідальності за сепаратистські висловлення.


УНІАН