Команда Віктора ЮЩЕНКА обіцяє заблокувати резиденцію Леоніда КУЧМИ, якщо він не відправить у відставку уряд Віктора ЯНУКОВИЧА, не внесе кандидатури щодо нового складу ЦВК і не підпише закон про внесення змін до закону про вибори Президента України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це, виступаючи сьогодні ввечері на Майдані Незалежності в Києві, сказав народний депутат України Тарас СТЕЦЬКІВ.

Він підкреслив, що сьогодні Л.КУЧМА спільно з Віктором МЕДВЕДЧУКОМ, розуміючи, що у В.ЯНУКОВИЧА вже немає шансів перемогти на виборах, намагались втілити інший план – провести конституційну реформу `і перетворити В.ЮЩЕНКА на англійську королеву`. `Ми цього не допустимо`, - сказав Т.СТЕЦЬКІВ. Він підкреслив, що `Наша Україна` не буде голосувати за політичну реформу, поки не будуть виконані її вимоги, окреслені вище.

Депутат також сказав, що `Наша Україна` підтримає зміни до Конституції, якщо вони будуть введені в дію через 2 роки, для того, щоб Віктор ЮЩЕНКО мав можливість `відправити банду туди, куди вона заслуговує`, підняти економіку, підвищити пенсії і зарплати.

Т.СТЕЦЬКІВ також повідомив, що депутати, що входять до коаліції `Сила народу`, закінчують збір підписів щодо скликання у понеділок, 6 грудня, позачергового засідання парламенту з метою ухвалення змін до закону про вибори Президента, які б унеможливили фальсифікацію.

Він також розповів, що в ці хвилини триває засідання Комітету національного порятунку і через кілька годин майдану повідомлять подальший конкретний план дій.

УНІАН