У покійного голови правління ЗАТ `Український кредитний банк` Юрія ЛЯХА були численні колото-різані рани у області шиї. Про це повідомило ЛІГАБізнесІнформ інформоване джерело.

На думку криміналістів, наявність таких ран в області шиї ставлять під сумнів існуючу версію про самогубство Ю.ЛЯХА.

Як повідомляв УНІАН, 3 грудня в Києві близько 9.00 у власному кабінеті в офісі, розташованому на вул.Борщагівській, було знайдено мертвим голову правління `Укркредитбанку` Ю.ЛЯХА. Як повідомило УНІАН інформоване джерело, покійний перерізав собі артерії на шиї канцелярським ножем для паперу. Поряд з ним було знайдено записку, в якій він просив вибачення у своїх близьких і пояснював свій вчинок тим, що він був змушений так вчинити через проблеми, що виникли. Розслідування цієї справи передано в прокуратуру.

Ю.ЛЯХ – голова правління ЗАТ `Український кредитний банк`. Ю.ЛЯХ народився в Дніпропетровську 5 серпня 1965 р., закінчив Київський торговельно-економічний інститут. Після закінчення вузу працював у Центральному універмазі, а також у Київському міськкомі комсомолу. Банківську кар`єру почав в українській філії Інкомбанку. Також працював в банку `Україна`, московському банку `Деловая Россия`.

За інформацією ЗМІ, Ю.ЛЯХ входить до так званої `чудової сімки`, яка стоїть на чолі СДПУ(о).

ЗАТ `Український кредитний банк` було створено 30 жовтня 1992 року як акціонерне товариство закритого типу (реєстраційний номер 127).

Голова наглядової ради ЗАТ `Український кредитний банк` – Валентин ЗГУРСЬКИЙ.

У ЗМІ одними із засновників банку називають Григорія СУРКІСА і Віктора МЕДВЕДЧУКА.

УНІАН