МЗС РФ назвало виявом подвійних стандартів і втручанням у внутрішні справи України ухвалену 2 грудня резолюцію Європарламенту із закликом до української влади провести переголосування у другому турі президентських виборів, передає Інтерфакс-Україна.

`Демократії і закону в рішенні Європарламенту і тіні немає. Знову - подвійні стандарти`, - сказано в коментарі Департаменту і друку МЗС РФ, поширеному в п`ятницю.

В ньому сказано, що `чинне законодавство України, як відомо, не передбачає можливості переголосування другого туру виборів`.

`Плюс до всього, наразі між сторонами ведуться конкретні переговори про спільно прийнятний варіант виходу з кризи, обговорюються різні пропозиції. За цих умов вимоги Європарламенту переголосувати другий тур означають ні що інше, як підтримку однієї зі сторін, тобто втручання у внутрішні справи України`, - вважають у МЗС Російської Федерації.

Між тим у п`ятницю ввечері ВСУ ухвалив рішення про проведення 26 грудня переголосування другого туру виборів президента України.

Інтерфакс-Україна