Депутати місцевих рад Києва не братимуть участі у Всеукраїнському з`їзді Рад в Харкові.

Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення було ухвалено сьогодні одноголосно 452 депутатами місцевих Рад на зборах, що відбулися в столиці.

Виступаючи перед присутніми київський міський голова, голова Асоціації міст і громад України Олександр ОМЕЛЬЧЕНКО повідомив, що `дуже насторожує намір, про який ми дізналися вчора з повідомлення комітету щодо проведення 4 грудня в Харкові Всеукраїнського з`їзду Рад. У порядку денному якого першим пунктом зазначено шляхи виходу з політичної кризи в Україні і друге – це аспекти нової регіональної політики`. Далі О.ОМЕЛЬЧЕНКО сказав, що `ми відреагували на цей заклик чергового сепаратизму. Ми прийняли рішення не брати участі, бо в Києві – в місті-герої – є своя народнодержавницька позиція`.

Від імені всіх депутатів мер Києва заявив: `викликає тривогу те, що харківський губернатор на цьому з`їзді може продовжити старий сценарій розколу України`. `Ми застерігаємо від продовження того курсу, що був започаткований в Сіверськодонецьку за участю Москви, бо продовження такого курсу є зрадою національних інтересів України, а для держслужбовців – найтяжчий злочин – зрада Батьківщини`, - наголосив О.ОМЕЛЬЧЕНКО.

УНІАН