Звернення з вимогою розслідувати факт участі полтавських державних службовців у всеукраїнському з’їзді депутатів рад 28 листопада в м.Сєверодонецьку Луганської області, передано начальнику управління Служби безпеки України у Полтавській області С.Парамонову учасниками масової акції „Свободу не спинити`, організованої регіональним Комітетом національного портятунку. Таке ж звернення учасники ходи передали прокурору області Г.Середі, секретарю Полтавського міськвиконкому І.Михайлюку (міського голови в Полтаві немає уже три роки), голові облдержадміністрації О.Удовіченку, повідомляє прес-служба УНП.

Голова Полтавської організації Української народної партії Олександр Кулик повідомляє, що, у зверененні названо два прізвища – депутата Полтавської міськради, заступника голови облдержадміністрації В.Семенова і голови м.Комсомольська О.Попова, які були учасниками `з’їзду` в Сєвєродонецьку. `Але є інформація і про те, що були представники й з інших регіонів Полтавщини і що та поїздка була організована владою на найвищому рівні`, - каже Олександр Кулик.

Жителі Полтави вимагають від правоохоронних органів розслідувати ці факти, встановити організаторів і притягти їх до відповідальності. До Удовіченка вимога – звільнити В.Семенова з посади свого заступника, а Полтавська міськрада на позачерговій сесії повинна висловити недовіру депутату В.Семенову.

Акція розпочалася на майдані біля облдержадміністрації коротким мітингом. Потім люди потужною колоною вийшли на головну вулицю Полтави і під охороною близько ста міліціонерів пройшли до Полтавської міськради.

Новий вибір 2004