11 грудня на головній арені Лас Вегасу „Mandalay Bay` боксер Віталій Кличко вийде на ринг у поєдинку проти Денні Вільямса, в якому відстоюватиме звання чемпіона світу за версією WBC. Форма Кличка буде складатися з помаранчевих боксерських трусів з написом „Так! Ющенко!`, повідомляє `proUa` із посиланням на сайт Champion.
„Я обіцяю, що 11-го грудня на ринг проти англійця Денні Вильямса вийду в помаранчевих трусах з написом „Так! Ющенко!`. Уся моя команда також буде в помаранчевій формі. Якщо народ на Майдані вистоїть до 11-го грудня , то моя перемога допоможе їм протриматися довше`, - сказав Кличко.
Крім того, Кличко поділився своїми враженнями від подій, що відбуваються в Києві. „(Мій брат) Володя (який був нещодавно у Києві) приїхав стурбований, збуджений та емоційний. ... Усе він розповідав з такою, можна сказати, злістю на владу, яка довела наш народ до зубожіння. Він мені розповів, що хотів сам піти до Адміністрації Президента України, щоб, як мовиться, по душах поговорити з поліцаями у касках. І лише наш помічник Юрій Нестеренко вмовив Володьку не йти туди, адже за ним могла піти юрба людей. У такій ситуації можна легко травмуватися`, - сказав Кличко.

Він також розповів, що випадково зустрів біля нашого будинку людей з біло-голубими януковицькими кольорами. Усі вони виправдовувалися, що їм Янукович десь у далекому місці. Ось якими були слова донецьких: „Нам живеться несолодко, аж раптом з’являться можливість заробити п’ятсот гривен. Тож саме тому приїхали до Києва`.
Нагадаємо, що українські боксери Віталій та Володимир Кличко на виборах президента України підтримали кандидата Віктора Ющенка.

ІМІ