Український мільярдер, один з лідерів донецького клану Ренат Ахметов обурений тим, що зараз «багато хто принижує і ображає мешканців Донбасу». Про це він сказав в ефірі ТРК «Україна», повідомляє «Uatoday».

«Мені б зараз хотілося звернутися до тих людей, які, на мій погляд, м`яко кажучи, принижують і ображають Донбас, які створили нам образ, що в нас живуть бритоголові , що у нас неосвічені і невиховані люди. Я б хотів тоді їм порадити, щоб вони приїхали до нас, у наш край, походили нашими вулицями`, - сказав Ренат Ахметов.

`Вони зустрінуть тут людей освічених , інтелігентних, вихованих, добрих і порядних . І я гадаю, головне, що ми їм хоч совісті взаємної трошечки дамо, тому що, на превеликий жаль, у них її немає і не було`, - додав український мільярдер.

Крім того, Ренат Ахметов відзначив, що розум повинний бути вище емоцій, і всі проблеми можна вирішити в рамках переговорів.

`Перше - я вважаю , що обидві сторони повинні і зобов`язані діяти в рамках Конституції і закону. Друге - на мій погляд, розум повинний виявитися вище емоцій. Потрібно сідати за стіл переговорів, знаходити конструктивні рішення, що підуть на благо народу України`, - упевнений Ренат Ахметов.

ІМІ