У Польщі не припиняються маніфестації молоді, яка солідаризується з українським народом. У Варшаві під посольством України 5-й день стоїть шатро, на зразок київських наметів, у якому вартують студенти. Кожного дня тут відбуваються мітинги на підтримку демократичної опозиції, у яких бере участь по кількасот молодих людей.
Кілька сотень молодих людей у вівторок взяли участь у мітингу на підтримку української опозиції, організованому перед почесним консульством у Ряшеві. `Студенти! Ми зібралися тут, щоб солідаризуватися зі студентами України!` – закликав під час мітингу координатор заходу Яцек Адамовіч. У заяві, яку організатори прочитали під час мітингу, йдеться: `Правлячий табір допустився не тільки замаху на правопорядок в Україні, але й призвів до розподілу в українському народі`.
Дві тисячі вроцлавських студентів пройшло вулицями свого міста, демонструючи підтримку українцям. Маніфестацію організувала Незалежна профспілка студентів.
Як символ солідарності з Віктором Ющенком, на Сольній площі студенти заспівали польський та український державні гімни та утворили ланцюг підтримки. Демонстранти пройшли в бік центру Вроцлава під звуки українського хіп-хопу. Кожен учасник походу міг підписатися на жовтогарячому полотнищі, котре разом з фотографіями з маніфестації буде вислано у Львівський Університет.
Сеймик Сілезького воєводства висловив жителям України `підтримку та солідарність у їхніх прагненнях, метою яких є поважання волі народу`. Заяву такого змісту депутати прийняли під час засідання у Катовицях в понеділок увечері – повідомив прес-секретар воєводської адміністрації Войцєх Заморський.

Віртуальна агенція новин