Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН зустрівся з Верховним представником з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Хав`єром СОЛАНОЮ, Президентом Польщі Александром КВАСНЄВСЬКИМ і Президентом Литви Валдасом АДАМКУСОМ.

Як повідомив журналістам прес-секретар спікера Ігор СТОРОЖУК, зараз В.ЛИТВИН має вийти до преси. Х.СОЛАНА, А.КВАСНЄВСЬКИЙ і В.АДАМКУС продовжують обговорення між собою в тому ж кабінеті і потім всі разом поїдуть до Конча-Заспи для проведення `круглого столу` у форматі, що відбувся 26 листопада 2004 року в Маріїнському палаці.

Орієнтовно, о 16.00 в Маріїнському палаці відбудеться зустріч з пресою Х.СОЛАНИ, А.КВАСНЄВСЬКОГО, В.АДАМКУСА та можливо і інших учасників `круглого столу`.

Як повідомляв УНІАН, 26 листопада у Маріїнському палаці в Києві пройшли багатосторонні переговори, спрямовані на врегулювання ситуації в Україні, що склалася після другого туру президентських виборів. Переговори проходили близько трьох годин. Вони проходили за участю Президента України Леоніда КУЧМИ, кандидатів на пост Президента України Віктора ЮЩЕНКА і Віктора ЯНУКОВИЧА, Президента Польщі Олександра КВАСНЄВСЬКОГО, Президента Литви Валдаса АДАМКУСА, Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Хав`єра СОЛАНИ, Генерального секретаря ОБСЄ Яна КУБІША, спікера Державної Думи Російської Федерації Бориса ГРИЗЛОВА. Після переговорів, що проходили близько трьох годин, сторони заявили про початок політичних переговорів для пошуку шляхів виходу з політичної кризи, яка склалася після другого туру президентських виборів України. Очікувалося, що в переговорах візьмуть участь чотири сторони - Президент України Леонід КУЧМА, Голова ВР Володимир ЛИТВИН, лідер опозиції Віктор ЮЩЕНКО і прем`єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ. Була створена робоча група з врегулювання спільних рішень, яка мала 26 листопада приступити до роботи.

Водночас, переговори досі не дали жодних результатів – обидві сторони звинувачують один одного в їх блокуванні.

УНІАН