У вантажівці, яка була затримана на виїзді з Адміністрації Президента України - на вул. Шовковичній, виявлено списки дільничних та територіальних виборчих комісій, а також розписки про отримання грошей у сумі 100 у. о., датовані 29 жовтня 2004 року.

Як передає кореспондент УНІАН, народний депутат Володимир СТРЕТОВИЧ говорить про те, що ці документи можуть свідчити про порушення закону про вибори Президента України - він уточнив, що таким чином може бути доведено факт втручання органів державної влади у виборчий процес. `Ми будемо розбиратись з цими документами. Поки що ми не знаємо, скільки їх під снігом, будемо з`ясовувати і дамо оцінку`, - сказав В.СТРЕТОВИЧ.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 1 грудня, на виїзді з будівлі Адміністрації Президента України, в одному із задніх дворів, група учасників акції протесту затримала автомобіль-сніговоз, у якому під снігом було заховано значну кількість документації. Як повідомили УНІАН телефоном учасники події, сніговоз виїздив з АП із заднього двору. Після того, як його зупинили, водій втік з місця події, сказавши, що не хоче нести відповідальність. За словами мітингуючих, частина документів порізана.

УНІАН