Асадчев не виключає, що сепаратистські заяви, які лунали останнім часом, є `політичним благословенням для неплатників податків`

15:34, 30 листопада 2004
Останні події
0 0

`Я не виключаю, що сепаратистські заяви можуть бути пов’язані з тим, що за часів правління уряду Януковича багатьом підприємствам дозволили не платити податки до держбюджту, а тепер цю несплату хочуть благословити відповідним політичним рішенням`, - заявив в інтерв’ю журналістам народний депутат України, заступник голови Бюджетного комітету ВР Валерій Асадчев, повідомляє прес-служба УНП. Він підкреслив, що `несплата податків деякими `особливо наближеними` підприємствами, а також тривале урядове `викручування рук` щодо інших для отримання від них податкової передоплати, призвело країну до досить важкої економічної ситуації`.
За словами Валерія Асадчева, `у загальному фонді державного бюджету зараз приблизно 43 млрд. грн., що означає, що за останній місяць уряду доведеться зібрати ще майже 8 млрд. грн, що є малоймовірним`. Депутат наголосив, що причиною цього, попри заяви Миколи Азарова, є `не стільки політична криза, скільки намагання уряду будь-якою ціною довести великі успіхи Януковича-прем’єра`. `Через те, що із суб’єктів господарювання було стягнуто передоплат приблизно на 5 млрд. грн., нові надходження від них будуть нескоро, а, отже, все це ставить під загрозу здійснення урядом низки соціальних виплат`, - каже Асадчев.

Новий вибір 2004

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter