Лист Путіну: антиукраїнська істерія може розвалити Росію

14:57, 30 листопада 2004
Останні події
0 0

Російські політики та суспільні діячі підготували відкритий лист до президента РФ Володимира Путіна. У ньому йдеться, що керівництво держави повинне із повагою поставитися до вибору Українського народу.
Автори листа закликають не сприяти `сеператистським настроям звідки б вони не походили: зі сходу чи з заходу України, тому, що завтра наші доморощені сепаратисти почнуть використовувати ці технології для розвалу Росії`, - йдеться у зверненні.
Суспільні діячі та журналісти закликали Путіна: `У ваших силах скасувати цензуру та офіційну брехню, що ллється з екранів та сторінок державних ЗМІ, - зазначено у зверненні до Путіна. - Оскаженіла пропаганда на користь одного з кандидатів варта туркменських телеканалів і газет.`
`Будь яка брехня однаково потворна і її наслідки однаково жахливі, - переконані автори листа. Годі нагнітати антиукраїнську істерію. Треба пам`ятати, що політика, грунтом якої є брехня та фальсифікації, рано чи пізно терпить поразку і це стосується не лише України, але й Росії`.
Під листом поставили свої підписи Борис Нємцов, Ірина Хакамада, Євген Кисельов, Віктор Шендерович. Лист залишається відкритим до підписання.

ІМІ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter