Ми переконані, що за умови дотримання норм демократичності і прозорості Ющенко переможе - Тарасюк в інтерв`ю французькому телебаченню

14:41, 30 листопада 2004
Останні події
0 0

`Ми готові піти на другу спробу виборів, бо переконані, що за умови дотримання норм демократичності і прозорості Ющенко переможе`, - заявив в інтерв’ю французькому телебаченню голова Комітету Верховної Ради з питань Європейської інтеграції, голова Народного Руху України Борис Тарасюк. Народний депутат підкреслив той факт, що Віктор Янукович пішов на те, щоб здобути владу шляхом фальсифікацій і обману, але народ цього не сприйняв. Саме через це на столичному Майдані Незалежності українці висловлюють беззаперечну підтримку Віктору Ющенку.
Коментуючи роль в останніх українських подіях Російської Федерації, Борис Тарасюк сказав, що її не можна а ні перебільшувати, а ні применшувати. Б.Тарасюк кваліфікував позицію керівництва РФ щодо президентських виборів в Україні як деструктивну.
„Маємо чимало підстав говорити, що деякі російські політики відіграють наразі негативну роль. Відносини між нашими державами повинні будуватися на взаємоповазі та взаєморозумінні. Саме так і буде, якщо Віктор Ющенко стане президентом України`, - сказав Борис Тарасюк.

Новий вибір 2004

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter