Понад 60 топ-менеджерів та менеджерів провідних російських компаній критикують порушення, які мали місце на виборах Президента України

11:55, 30 листопада 2004
Останні події
0 0

Понад 60 топ-менеджерів та менеджерів провідних російських компаній, які мають українське громадянство, звернулися до народів України та Росії, повідомляє прес-служба Центрального виборчого штабу Віктора Ющенка. У своєму зверненні українські громадяни розкритикували масові порушення, які допустила українська влада під час президентських виборів.
`Ми солідарні з мільйонами наших співгромадян в Україні, які вимагають перегляду рішення Центральної виборчої комісії про результати президентських виборів. Згідно Конституції України, народ є єдиним джерелом влади. Тільки лідер, обраний згідно волі народу, може очолити державу`, – йдеться в зверненні. `Ми – за чесні вибори! Ми віримо, що народ Росії підтримує прагнення українців бути громадянами демократичної держави`, - наголошують автори документа.
Свого листа до співвітчизників працівники провідних російських компаній за власні кошти на правах реклами розмістили у одному з найдорожчих видань Російської Федерації – `Ведомостях`.

Новий вибір 2004

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter