`На злодію – шапка горить` - Валенса про Кучму

13:56, 29 листопада 2004
Останні події
0 0

Президента України Леонід Кучма не розуміє ситуації, яка склалася в Україні, й не хоче визнати правди. Таку думку висловив перший президент Польщі Лех Валенса в інтерв’ю `ПроЄвропі`. `Те, що я робив було правильно. Але він не на стороні правди, він її боїться`, - наголосив Валенса. Саме правдивістю свого виступу 25 листопада на Майдані Незалежності Лех Валенса пояснює те, що Леонід Кучма назвав його після цього провокатором. Лех Валенса вважає, що Кучму роздратував його виступ на Майдані.
`Ймовірно, я попав у вразливі точки Кучми`, - припустив він.
Проте Лех Валенса зазначив, що не ображається за критику Кучми, зауваживши, що здивований тим, що він не сказав це йому особисто.
`Він міг би це сказати мені просто в очі. Я був в Києві і був готовий з ним зустрітися`, - зазначив польський політик, який зараз перебуває з візитом у Португалії.
Лідер `Солідарності` запропонував Кучмі зустрітися й обговорити ситуацію. `Хай приїде і поговоримо, хто є більше правий`, - відзначив він. `На злодію – шапка горить`, - додав Валенса, коментуючи висловлювання українського президента.
Нагадаємо, що 25 листопада Лех Валенса виступив на мітингу в підтримку лідера опозиції Віктора Ющенка в Києві на Майдані Незалежності.
Кучма наступного дня назвав Валенсу `провокатором`, підкресливши, що він не запрошував його в Україну.
Як відомо, Валенса приїхав до Києва на запрошення Віктора Ющенка.
Лех Валенса – лаурет Нобелівської премії миру в 1983 році. Він заснував славнозвісний профсоюз `Солідарність`, котрий повалив комуністичний режим в Польщі.
Валенса був польським Президентом з 1990 по 1995 рік.

ІМІ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter