Сьогодні у Харкові скликаються надзвичайні збори депутатів усіх рівнів `За мир та єдність України`. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив регіональний штаб Віктора ЮЩЕНКА.

У зверненні до депутатів ініціатори скликання зборів наголошують, що `події останніх днів поставили наше суспільство перед загрозою втрати конституційних завоювань і територіальної цілісності нашої Батьківщини`. Автори звернення закликали депутатів усіх рівнів Харківської області, `кому дорогі демократія, мир і цілісність України` прибути на збори до Харкова.

Збори мають відбутися сьогодні о 15.00 в залі Харківської міської ради. Звернення підписали народні депутати України Станіслав Косінов та Анатолій Гіршфельд, депутати обласної ради Олександр Бандурка та Денис Шевчук, депутати міськради Сергій Політучий та Андрій Руденко, мер Харкова, віце-президент Асоціації міст України Володимир Шумілкін та голова Нововодолазької селищної ради, голова Асоціації сільських, селищних та міських рад України Віктор Слиш.

Як повідомляв УНІАН, Харківська міська рада визнала незаконним рішення надзвичайної сесії обласної ради про перехід влади в регіоні до утвореного нею облвиконкому на чолі з Євгеном Кушнарьовим. Міська рада звернулася до суду та обласної прокуратури відреагувати на рішення обласної сесії від 26 листопада належним чином.

УНІАН