Народний депутат України, Герой соціалістичної праці, Герой України, екс-прем`єр-міністр України, керівник донецької шахти ім. Засядька Юхим Звягільський на сьогоднішній позачерговій сесії обласної ради заявив, що на лідерів опозиції `пора накидати наручники`, як повідомляє УНІАН.

`Ми права не маємо довго миритися з таким беззаконням, на яке сьогодні провокують і штовхають наші опоненти... У нас є в житті приклад, всі ми спостерігали, коли Борис Миколайович Єльцин в ім`я процвітання Росії, не треба танки підводити, стріляти по Верховній Раді, треба зайти, накинути наручники тим організаторам, які провокують, які стоять на розвалі нашої держави`, - сказав Є.Звягільський під аплодисменти залу.

Він також висловив обурення з приводу присутності у рядах опозиції Анатолія КІНАХА. `Я, наприклад - хто такий КІНАХ? Зірка або талант? Ну рядовий мужик, якщо ще є мозок або масло в голові. Чому він повинен стояти і провокувати, щоб руйнувалася та країна, якою він, врешті-решт, теж займався?`, - сказав Є.Звягільський.

`Наручники треба накидати, саджати, і на цьому все закінчиться`, - заявив народний депутат.

Джерело: УНІАН