Зранку 28 листопада на в`їзді до Луганську працівники ДАІ зупинили ГАЗель - як і в воєнні часи, у нас тотальна `перевірка на дорогах`. В кузові під тентом були упаковки газети `Твій вибір` - частина накладу за 25-28 листопада доставлялася з Запоріжжя згідно договору з трьома луганськими газетами в якості вкладки.

Про це повідомив представник Луганської правозахисної організації Микола КОЗИРЕВ.

Дорожнім міліціонерам газета не сподобалася, вона здалася їм агітаційною, тому вони змусили водія Швеця С.В. їхати до Артемівського райвідділу міліції, де з`ясувалося, що в документах чомусь не вистачає однієї накладної.

Представник Луганської правозахисної організації Микола КОЗИРЕВ зазначив, що `вантаж визнали агітаційним і нібито таким, що містить заклики до державного перевороту. Працівники ДАІ веліли водію Сергію ШВЕЦЮ, у якого документи на вантаж були в порядку, прослідувати в Артемівський райвідділ міліції. Там його протримали більше трьох годин без складання протоколу затримання в статусі `опитуваного``.

`Після втручання правозахисників, працівники міліції склали акт вилучення тиражу. На попередження про те, що ці дії є політичною цензурою, працівник міліції ніяк не відреагував, виносячи упаковки газет в міліцейське приміщення`, - відзначив М.КОЗИРЕВ.

Джерело: Новий вибір 2004