З`їзд народних депутатів та депутатів місцевих рад, що завершився в Сєверодонецьку визнав легітимною та такою, що повністю відповідає нормам Конституції та законам офійну постанову ЦВК про визнання Президентом України Віктора Януковича. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Про це йдеться в резолюції з`їзда, в якому взяли участь більш ніж 3,5 тис. делегатів із Крима, Донецької, Дніпропетрівської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харьківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей, Києва та Севастополя.

З`їзд доручив народним депутатам від областей, які приймали участь в форумі, звернутися до Конституційного суду України з приводу незаконних рішень Верховної Ради від 27 листопада відносно результатів голосування на президнтських виборах.

На з`їзді такох був створений Межрегіональний союз органів місцевого самоврядування України. Керувати союзом буде рада, до я кого ввійдуть по 2 людини від кожної з областей-учасниць союзу. З`їзд доручив раді організувати свій виконком, який буде знаходитися в Харкові.

Інтерфакс-Україна