Вінниця підтримує загальнонаціональну акцію захисту конституційних прав багатотисячними мітингами, які проходять кожного дня. За повідомленням обласного комітету національного порятунку, щоденно у мітингу бере участь від 5-ти до 30-ти тисяч людей. Про політичний страйк оголосили близько 90% підприємств області.

Учора під час мітингу на площі Незалежності перед учасниками акції виступив голова обласної Ради народних депутатів Юрій Іванов. Він підтримав більшість громадян Вінниці щодо мирної передачі влади новому Президенту Віктору Ющенку. Водночас, не дочекавшись оцінки подій у країні з боку голови вінницької облдержадміністрації Григорія Калетника, обласний комітет національного порятунку за підтримки учасників акції вирішив висловити йому недовіру. Недовіра також була висловлена начальнику управління МВС України у Вінницькій області та голові обласної ДПА. Зараз ініціативна група депутатів обласної ради збирає підписи за скликання позачергової сесії облради.

Як повідомляє обласний комітет національного порятунку, вінницькі підприємства та організації, лікарні і аптеки, громадяни міста активно допомагають своїм землякам і всім учасникам акцій протесту у Києві теплими речами, продуктами харчування, медикаментами. Для бажаючих перерахувати кошти відкрито рахунок в обласному благодійному фонді `Подільський центр прав людини`.

Вісник загальнонаціонального політичного страйкового комітету