Голова Центральної виборчої комісії України Сергій КІВАЛОВ в разі необхідності готовий виступити перед людьми, які зараз зібралися у Києві на Майдані Незалежності, та пояснити їм ситуацію, що склалася навколо встановлення результатів повторного голосування 21 листопада. Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив 27 листопада на брифінгу.

`Якщо буде необхідно, то я готовий на це піти`, - сказав С.КІВАЛОВ, відповідаючи на запитання журналістів.

Водночас С.КІВАЛОВ в черговий раз наголосив, що результати повторного голосування були відомі штабам обох кандидатів на пост Президента України вже о 3-4 годині 22 листопада, оскільки вони отримували інформацію телефоном, одразу після підписання протоколів і більш оперативно, ніж Центрвиборчком.

Відповідаючи на запитання про те, чому в такому випадку ЦВК не була одностайною при підписанні протоколу щодо результатів другого туру виборів, С.КІВАЛОВ зазначив: `У нас члени ЦВК – це зріз суспільства. Не всі думають однаково. Зараз члени комісії абсолютно різні і, мабуть, це добре, тому що немає однорідної маси`. При цьому голова Комісії нагадав, що до її складу увійшли представники різних політичних сил.

УНІАН