Депутат Дмитро Павличко оприлюднив текст звернення народу України, який зібрався на Майдані Незалежності, до Верховного суду України. У ньому йдеться: `Шановні судді! Сьогодні від вас залежить законне і мирне врегулювання загрозливого стану, який може обернутись у криваву трагедію. Від вас залежить, чи Україна піде дорогою демократії, верховенства права, чи піде шляхом тоталітаризму, потоптання загальнолюдських прав, жорстокої боротьби за правду і свободу. Ви сьогодні - єдина гілка влади, здатна бути арбітром, коли інші гілки влади неспроможні консолідувати суспільство.
Від вас залежить, чи впаде на вас з вашої ж волі тягар ганебного рішення ЦВК, чи ви підтримаєте справедливу, дійсно правову оцінку, яку результатам виборів дав повсталий народ.
У зверненні наголошується, що судді зобов`язані об`єктивно вивчити скарги та документи, що їх подали до розгляду сторони протистояння, та виступити, як совість нації, сказати правду не лише перед українським народом, а й перед світовою громадськістю.
Також у зверненні зазначається, що народ України чекає від суддів справедливого рішення, яке відновить правду народного волевиявлення, не образить почувань мільйонів українців, об`єднає націю, підніме авторитет держави у світі, покаже чесність суддів, мудрість та відданість верховенству прав.

Новий вибір 2004