Керівництво та колектив футбольного клубу `Карпати` (Львів) заявляє про підтримку народу України у боротьбі за свої законні права.

Про це йдеться у заяві ФК `Карпати`, текст якої передано УНІАН.

Як говориться у документі, `хочемо зазначити, що `Карпати` завжди були народною командою і, незважаючи ні на що, залишаться нею. Разом з тим ми заявляємо, що футбольний клуб `Карпати` (Львів) – позаполітична структура. Водночас ми не можемо залишатися осторонь тих подій, які нині відбуваються в нашій державі. Тому хочемо висловити свою громадянську позицію.

У футболі існує поняття `принципи чесної гри`. І саме ці принципи є домінуючими у діяльності футбольного клубу `Карпати` (Львів), за які наш клуб завжди боровся і якими буде керуватися у своїй роботі й надалі.

Наполягаємо на тому, що `принцип чесної гри` повинен превалювати й у суспільному житті нашої країни. Тому заявляємо, що футбольний клуб `Карпати` (Львів) завжди буде зі своїм народом, який відстоює ці принципи і бореться за свої права`.

Від імені колективу футбольного клубу `Карпати` заяву підписали почесний президент ФК `Карпати` Петро ДИМІНСЬКИЙ, генеральний директор та виконуючий обов`язки головного тренера ФК `Карпати` (Львів) Юрій ДЯЧУК-СТАВИЦЬКИЙ, капітан команди `Карпати` Юрій БЕНЬО.

Джерело: УНІАН