Промисловці, підприємці та роботодавці України підтримують декрети, рішення та ініціативи Комітету національного порятунку

15:09, 26 листопада 2004
Останні події
1 0

Промисловці, підприємці та роботодавці України підтримують декрети, рішення та ініціативи Комітету національного порятунку Віктора Ющенка, про це йдеться в спільній заяві.

`Всі ці роки промисловці, підприємці і роботодавці віддано працювали на Україну, її економічне процвітання та благополуччя співвітчизників. Усі ці роки вони намагалися утвердити в нашій країні демократичні цінності, започаткувати розумні економічні закони, об’єднати народ України навколо вирішення складних соціально-економічних завдань. Промислова спільнота відстоювала свої права та інтереси, долаючи шалений тиск адміністративно-бюрократичної системи, свавілля чиновників, стандарти ручного управління. Не завжди ці зусилля завершувались успіхом. Але сьогодні з’явився ще один шанс. Якщо ми відстоїмо своє право вибору, значить, відстоїмо демократію, а тому - захистимо й права на приватну ініціативу, чесне підприємництво, права власника та інвестора` - наголошується у зверненні промисловців та підриємців.

`Новий вибір - 2004`

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter