Полтавська обласна рада засуджує прихильників лідера блоку партій `Наша Україна` Віктора Ющенка за масові акції й закликає полтавців бути мудрими й стриманими. Про це сказано в рішенні сесії облради, повідомляє МЦК.

Зокрема, на її 15 позачерговій сесії за це рішення відкритим (не таємним) способом проголосували 53 депутати, 12 - проти, 4 - утрималися (усього в облраді 90 депутатів), у тому числі й керівник Полтавської облради Володимир Гришко.

`Рішення про результати виборів прийняла ЦВК, спірні питання вирішуються в судовому порядку`, -сказано в зверненні. Депутати виступили проти загострення суспільно-політичної ситуації в регіоні, яке відбувається через те, що опозиційні сили кличуть людей на вулиці. Депутати впевнені, що нинішні проблеми мають вирішувати політики шляхом переговорів і домовленостей, а не вулиця й барикади.

Також, відповідно до повідомлення, кандидат у Президенти, Прем`єр-міністр Віктор Янукович уже зробив перший крок з готовністю взяти до уваги думку виборців Ющенка.

Депутати в четвер прийняли звернення до депутатів Верховної Ради у зв`язку з діями опозиції після 2-го туру голосування з виборів Президента. Вони закликали народних депутатів стримати емоції й образи й замислитися над тим, що відбувається в країні, тому що весь світ спостерігає за нами. Відповідно до звернення, прихильники Ющенка виводять людей на барикади, щоб революційними, а не демократичними методами проголосити нову владу в країні. Депутати висловилися проти закликів до непокори, тому що вуличні акції розхитують стабільність і ставлять під погрозу незалежність й інтереси народу, а необхідно керуватися конституційними методами.

МЦК