Під стінами обласної держадміністрації перебуває близько 20 тисяч людей. Кілька годин тому на щоглі біля волинського білого дому навіть замайорів помаранчевий прапор. Депутати від «Нашої України» і депутати обласної ради переконували заступників волинського губернатора написати заяви про звільнення, а сам голова облдержадміністрації Анатолій Француз перебуває вочевидь за межами Луцька.
За одними даними, він на лікарняному, за іншими – у відрядженні.
У приміщенні облдержадміністрації постійно перебуває до 50 спецназівців та омонівців. Їхній настрій доволі дружелюбний, а деякі з них, як заявляють очевидці, навіть запитують у приватних розмовах мітингувальників, чому вони діють так повільно.
Депутати облради скликають позачергову сесію облради, на якій можливе висловлення недовіри голові облдержадміністрації. Сесія затримується через відсутність голови облради Василя Дмитрука.
Також стало відомо про підтримку акцій протесту в селах Волинської області Координаційною Радою Волинського об’єднання сільських комітетів. Рада просить повідомляти селян про створення сільських страйкових комітетів області.
Раніше рішення про визнання Ющенка Президентом та невизнання попередніх результатів, оголошених Центральною виборчою комісією, прийняли Луцька, Ковельська, Володимир-Волинська, Нововолинська, Любомльська, Ківерцівська, Горохівська міські та Волинська обласна ради, а також Старовижівська селищна рада Волинської області.
До міської громади Луцька звернувся і мер міста Антон Кривицький. Мер відзначив, що у Луцьку не зафіксовано конфліктів, пов’язаних з акцією протесту. Мали місце лише побутові правопорушення. Він також запевнив лучан, що незважаючи на екстраординарну ситуацію, усі комунальні служби міста працюватимуть.


Журналістська ініціатива «Правда переможе»