В ефірі 5 каналу підполковник Анатолій Онищук, перший заступник голови ради профспілки атестованих працівників МВС України повідомив про позицію свідомих працівників МВС України. Про це повідомляє прес-служба `Нашої України`. Також правоохоронець закликав усіх міліціонерів дбати про інтереси народу України.

`Зараз сотні тисяч людей вийшли на вулиці та тисячі міліціонерів беруть участь у забезпеченні охорони правопорядку. І ми повинні пам`ятати, що давали присягу нашому народу. Ми повинні пам`ятати про забезпечення дотримання Конституції України`, - сказав Онищук.

`Ми впевнені в тому, що ті люди, які зараз приймають участь в мітингах на підтримку Ющенка, не порушать закон. Навпаки, на раді нашої профспілки ми говорили про те, що в разі порушення прав цих громадян, ми зможемо їх захистити`, - розповів правоохоронець. Він сказав, що в складний для країни час перед вибором стоять і правоохоронці також. `А вибір дуже простий – кожен хоче жити у вільній демократичній державі та вільно висловлювати свою думку. Ми також хочемо, щоб ця країна була багатою для кожного з нас. У кожного з нас є сім`я, діти, і ми розуміємо ту відповідальність, яка стоїть перед кожним з нас`, - наголосив Онищук.

Він також запевнив, що свідомі працівники МВС будуть робити так, як велить їм закон та інтереси народу України.

Прес-служба `Нашої України`