Телекомпанія `5 канал` заявляє про незмінність інформаційної політики, незважаючи на звинувачення Президента Леоніда Кучми в підготовці інформаційного підґрунтя для державного перевороту, як повідомляє Громадське радіо.

Про це заявив ведучий `5 каналу` Андрій Шевченко, відкриваючи випуск новин. Він зазначив, що висловлює позицію `5 каналу`. Шевченко підкреслив, що `5 канал` надаватиме глядачам повну картину подій в Україні. Він також сказав, що `5 канал` розцінюватиме всі спроби вплинути на мовлення телекомпанії як цензуру.

Раніше Президент Кучма звинуватив `5 канал` у підготовці інформаційного підґрунтя для державного перевороту. Кучма заявив про це на засіданні Нацради із узгодження діяльності загальнодержавних та регіональних органів влади та місцевого самоврядування у Пущі-Водиці.

За його словами, мовлення `так званих чесних новин` на `5 каналі` спрямоване на підготовку ґрунту для державного перевороту `незалежно від того, якими є результати виборів`. Кучма стверджував, що `5 канал` не виконує зобов`язань, які на нього покладає ліцензія.

Джерело: Громадське радіо