Таксисти Хмельницького надають допомогу мітингуючим

23:09, 24 листопада 2004
Останні події
1 0

Студенти Хмельницького національного університету залишили сьогодні аудиторії вузу і вийшли на центральну площу міста. Починаючи з 10 години, студенти, попри заборону ректора університету Миколи Скиби, практично в повному складі вийшли на площу. В результаті чого в стінах вузу залишилися лише ректор та частина викладачів. Решта викладачів разом зі студентами вирушила на Майдані Незалежності Хмельницького. Частина молоді із закликами `Зека геть!` та `Ющенко - наш Президент!` перемістилася на майданчик біля кінотеатру Шевченка. Про це повідомила прес-служба `Нашої України`.

Студенти, викладачі, пенсіонери, військовослужбовці, як передають очевидці, вимагають визнати чисельні фальсифікації під час другого туру виборів Президента України.

Асоціація хмельницьких ринків розповсюдила звернення до мешканців Хмельницького, Хмельницького міського голови, депутатів Хмельницької міської Ради.

Асоціація висловила недовіру Центральній виборчій комісії, підтримавши органи місцевого самоврядування багатьох міст та регіонів України. Вона висловила повну підтримку Віктору Ющенку - народному Президенту України, підтримала учасників мирних акцій протесту в обласному центрі та в Україні.

Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія `Поділля-Центр` заявила про свою громадянську позицію. Працівники телерадіокомпанії звернулися до генерального директора А.Трачука з пропозицією про надання можливості висловитися в прямому телерадіоефірі представникам штабів кандидатів на пост Президента України. Звернення підписали 66 чоловік, яке підтримало і керівництво ХОДТРК `Поділля-центр`.

Служба таксі `СВ` надала 10 своїх машин для перевезення на мітинг до Києва мешканців Хмельницького. Про це повідомив директор клубу `СВ` Віктор Вікарчук. За його словами, завтра вранці в столицю прибуде ще 5 машин та 1 автобус від цієї служби таксі. Як зазначив Вікарчук, люди, що виїхали сьогодні, повідомили про певні проблеми та тиск в Києві, проте директор клубу переконав їх дочекатися завтрашню делегацію. Вона орієнтовно прибуде вранці.

Окрім того, таксисти всіх служб таксі Хмельницького організували колону машин, яка проїхала містом, в знак солідарності з мітингуючими на підтримку Віктора Ющенка. Не дивлячись на затори на дорогах, колона, сформована з 50 машин, проїхала біля Хмельницької облдержадміністрації, висловлюючи цим свій протест тиску та фальсифікаціям.

Сьогодні в Хмельницькому на Майдані Незалежності відбувся п’ятнадцятитисячний мітинг, який є продовженням, розпочатої 22 листопада, акції протесту проти фальсифікованих результатів виборів в Україні. Вся площа була помаранчевою.

Прес-служба `Нашої України`

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter