Посольство України в Австралії висловлює солідарність з тими, хто мітингує в Україні - заява посла

12:24, 24 листопада 2004
Останні події
0 0

Весь колектив посольства України в Австралії та їхні сім`ї підтримують людей, які відстоюють на Україні свої виборчі права. Про це йдеться у Відкритій заяві Надзвичайного та Повноважного Посла України в Австралії Олександра Міщенка. Звертаючись до керівників дипломатичних установ України за кордоном, він зазначив: `В цей час ми, як громадяни України, повинні бути разом з ними, і силою свого авторитету зробити все можливе, щоб правда в Україні про результати виборів була визначена в судовому порядку`.
У заяві також повідомляється про те, що `до Посольства тільки протягом останніх двох діб надійшло близька тисячі звернень українських громадян, представників діаспори та австралійських громадян, які висловлюють солідарність з тими, хто сьогодні на площах і вулицях української столиці, а також інших міст України відстоює майбутнє нашої Держави, а також наше з вами майбутнє, наших рідних і близьких`.
Олександр Міщенко зазначив, що вірить у принциповість, патріотизм та національну свідомість своїх колег. `Сьогодні наше майбутнє залежить від громадянської позиції кожного: студента, лікаря, вчителя, правоохоронця, журналіста, робітника, селянина і, безперечно, дипломата`, - написано в заяві.
`Новий вибір-2004`

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter