Ректор Національного університету ім. Т.Шевченка СКОПЕНКО гарантував студентам `недоторканість`

14:09, 23 листопада 2004
Останні події
0 0

Ректор Київського національного університету ім. Т. Шевченка Віктор Скопенко звернувся до студентів із зверненням, в якому гарантував, що `адміністрація університету не буде переслідувати студентів за їх участь в проведенні мітингів та в зв’язку з цим пропусками лекцій`, повідомляє прес-служба УНП. Він заявив: `Я вважаю священним правом людини і молоді на вираження власних поглядів та відстоювання своїх інтересів`.
Про це прес-службі УНП повідомив учасник ініціативної групи, яка вела переговори з ректором, член Центрального проводу Української народної партії, народний депутат України I скликання, висунутий викладацьким колективом університету ім. Т.Шевченка, Олесь Шевченко.
Під час переговорів з ректором, під стінами червоного корпусу університету Шевченка відбувався мітинг, в якому взяли участь 5-7 тисяч студентів.
Олесь Шевченко повідомив, що о 15.00 відбудеться Вчена рада університету, яка розгляне питання про перенесення занять на час акцій протесту та висловить своє ставлення до рішень ЦВК.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter