У Львові вимагатимуть додаткових поїздів на Київ

12:53, 23 листопада 2004
Останні події
0 0

Починаючи від учора, до Києва на загальноукраїнський страйк їдуть всі: від студентів до пенсіонерів, від бізнесменів до домогосподарок, повідомляє ІМІ. Власники автопідприємств свої автобуси, директори фірм масово відпускають своїх працівників, більше того деякі з них особисто супроводжують своїх підлеглих. Цифра тих, хто виїхали, сьогодні оцінюється тисячами.

Осередок `Чистої України` у Львівській області спорядив близько 100 активістів до столиці, а також проводить постійний набір добровольців на поїздку вночі, завтра вранці та в обід. Студенти їдуть цілодобово.

Вчора маса бажаючих не змогла поїхати через брак транспорту, особливо активні пропонують навіть гроші, лиш би їх примістили до якогось автобуса. Деякі студенти навіть полетіли літаком. Люди змушені добиратися пересадними електричками, маршрутками та власними автомобілями.

Зараз біля головного корпусу Львівського національного університету відбувається студентський мітинг, після якого громадянський рух `Чиста Україна` планує заблокувати управління Львівської залізниці і вимагати додаткових поїздів на Київ. Вчора станом на обід у залізничних касах повідомляли, що квитки на поїзди до Києва в наявності є, щоправда. тільки на два напрямки. А вже ввечері, за повідомленнями громадян, багато потягів поїхали до столиці... з пустими вагонами (за неперевіреною інформацією, пасажирів не впустили до вагонів безпосередньо в час посадки), а ще деякі потяги на Київ були тимчасово затримані.

Також вчора ввечері міліція спробувала зупинити автоколону з прихильниками Віктора Ющенка з Львівської та Волинської областей на в’їзді до Житомирської області по дорозі до Києва. Про це заявив заступник голови ЛОО „Свобода` Антін Радомський, повідомляє кореспондент «proUA» зі Львова.

`На в’їзді в Житомирську область дорога була перекрита тракторами та вантажівками. До нас вийшов начальник УМВСУ у Житомирській області і запропонував повернутися додому`, – розповів Антін Радомський.

Прихильникам Ющенка довелося роз’яснити правоохоронцям, що Конституція України дозволяє їм вільно пересуватися по всій країні. Після чого вони розібрали завал та продовжили рухатися у бік Києва. Загалом до колони зараз входить до 100 автомобілів та автобусів.

Неабияку громадянську активність проявили мешканці райцентру м. Мостиська. Понад 3 тисячі мешканців Мостиськ перекрили міжнародну трасу „Мостиська-Перемишль` , вимагаючи визнати Віктора Ющенка президентом.

ІМІ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter