У другому турі на виборах були порушення, не характерні для першого туру - штаб Януковича

12:11, 23 листопада 2004
Останні події
0 0

Штаб кандидата в Президенти Віктора Януковича відзначає наявність у другому турі виборів Президента таких порушень, які не були характерними у першому турі. Це зокрема:
1.Знищення бюлетенів за допомогою хімічних сполук (кислота),
2. Розлиття ртуті на дільницях з метою зриву голосування,
3. Підпал виборчих скриньок,
4. Поширення агітаційних матеріалів за В.А.Ющенка (помаранчеві хусточки, стрічки), пряма усна агітація в день голосування на виборчих дільницях, в тому числі членами виборчих комісій (агітація, звернення від імені В.А. Ющенка тощо),
5. Видача бюлетенів без пред`явлення документу, що засвідчує особу (посвідчення водія, пенсійне посвідчення тощо).
6. Масове поширення завідомо неправдивої інформації про замінування виборчих дільниць, де В.Ф.Янукович міг отримати пеервагу або рівну кількість голосів, з метою зірвати голосування на дільницях (Вінницька область – в день голосування надійшло повідомлення про `замінування` 21 виборчої дільниці).
7. Характерним для другого туру виборів є агресивна атакувальна позиція народних депутатів від опозиції. В Закарпатській області особливо агресивно вели себе С.Хмара та Ю.Оробець, які примушують виборців голосувати за В.Ющенка, погрожуючи фізичною розправою. У виборчому окрузі №179 (Харківська обл.) на території округу агресивно поводив себе народний депутат Джоджик. В Кіровограді агресивно поводив себе В.Яворівський.
8. Масове використання відкріплюваних посвідчень мешканцями західних областей для голосування на сході України. При цьому прописка не відповідала виборчій дільниці, що видала це посвідчення. Наприклад, зафіксовано випадок, коли група осіб, доставлених автобусом з Вінниці, проголосували за допомогою відкріплювальних посвідчень, оформлених з порушенням вимог чинного законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter