Прем`єр-міністр Віктор Янукович обговорив з лідерами парламентських груп і фракцій ситуацію в країні, що склалася після виборів.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Кабінету Міністрів, на зустрічі обговорювалися шляхи мирного врегулювання ситуації, розглядалися форми діалогу влади з опозицією з тим, щоб не допустити розколу України. Однією з таких форм називався круглий стіл влади й опозиції.

Після закінчення зустрічі лідер депутатської групи `Народовладдя` Богдан Губський підкреслив, що народне рішення, висловлене шляхом голосування, не може бути переглянуте. Але лідери всіх без винятку політичних сил, на його думку, мають зробити все, щоб ситуація в країні була стабілізована.

Лідер фракції Регіони України Раїса Богатирьова висловила готовність провести спільний круглий стіл з політичними силами, які підтримали на виборах Віктора Ющенка. Саме під час такого круглого столу за участю спостерігачів можуть бути визначені компромісні шляхи врегулювання ситуації, вважає лідер фракції `Регіонів України`. Народний депутат України Леонід Кравчук звернувся до всіх батьків із закликом вберегти своїх дітей від участі в політичних акціях, які можуть становити неабияку небезпеку.

Постійний представник уряду у Верховній Раді Володимир Рибак зазначив, що всі штучно створені політичні проблеми в країні можуть бути розв`язані виключно шляхом переговорів. Таку думку висловили й інші голови парламентських фракцій - учасники зустрічі, повідомили у прес-службі Кабміну.

Джерело: УНІАН