Згідно з протоколом дільничної виборчої комісії №92, на приміщення якої вчора було здійснено напад, Віктор Янукович одержав 2694 голосів, Ющенко - 42. Такий протокол було представлено сьогодні на засіданні територіальної виборчої комісії округу № 100 (м.Кіровоград). Після нападу з території дільниці в супроводі міліції втекла голова ДВК з єдиним примірником протоколу, який було заповнено належним чином. Мішок з бюлетенями вилучив працівник правоохоронних органів, який представився кореспонденту як член ДВК. Після цього автомобіль „ГАЗель`, в якому знаходились бюлетені в супроводі міліцейського ескорту поїхав не до ТВК, а до будинку Кіровоградської районної ради. Журналісти та спостерігачі від Ющенка прослідкували на своєму авто, куди будуть доставлені бюлетені. Як повідомила одразу після нападу спостерігач від преси, яка працювала на дільниці, Януковича підтримали 695 виборців, Ющенко - 1106. Сьогодні вночі на ДВК №92 м. Кіровограда було здійснено розбійний напад. За даними кореспондента UNIAN, „коли ми разом з спостерігачами від кандидата Віктора Ющенка, приїхали на дільницю, ми побачили вибиті двері і групу близько 30 працівників міліції, які стояли біля ДВК. В цей час група молодиків специфічної зовнішності, розштовхуючи усіх увірвалася у приміщення, вибивши другі скляні двері і потрощивши меблі. Працівники міліції стояли осторонь і дивилися на це все. Міліціонер, який перебував на території дільниці з самого початку, змушений був дістати зброю, щоб зупинити нападників. Пострілів не було. На той час, коли банда вже увірвалася в приміщення ДВК, втрутилася міліція. Зав`язалася бійка, в результаті якої атаку нападників було відбито. Вони поки що зникли в невідомому напрямку, але як підозрюють спостерігачі, вони знаходяться неподалік`. ДВК №92

розташована в приміщенні дитячого садка і як встигла повідомити кореспонденту УНІАН крізь розбити двері член комісії, всі бюлетені на місці, а протоколи на цей час ще не складені. На момент нападу на території поблизу дільниці перебували близько 50 працівників міліції. Приміщення самої дільниці охороняють. Доступ туди спостерігачам і журналістам заборонений.

Саме на 92 дільниці 31 жовтня, за свідченнями очевидців, лунали постріли, наявність яких потім спростувала Генпрокуратура України. Хоча, як повідомила спостерігач від преси, в стелі приміщення, де розташована ДВК №92, видно дірки від пострілів, що сталися 31 жовтня.

МЦК