Понад три тисячі лучан вийшли на Театральну площу Луцька, аби висловити свою підтримку Віктору Ющенку і висловити протест проти фальсифікації результатів виборів. Перед учасниками стихійного мітингу виступили народний депутат України Володимир Бондар, депутати обласної ради, довірені особи кандидата Віктора Ющенка, представники обласних партій та організацій.
За словами народного депутата України Володимира Бондара, ці люди прийшло за покликом свого серця, бо відчули таку потребу. „Від сьогоднішнього дня на площі стоятимуть намети, які будуть одночасно інформаційними постами і мобілізаційними постами в яких записуватимуть усіх бажаючих поїхати до Києва, щоб бути з народом України` – сказав народний депутат. Також Володимир Бондар сказав, що всі хто не зможе з будь-яких причин бути в столиці – зможуть висловити свою підтримку і в обласному центрі Волині. В Луцьку теж будуть відбуватися подібні заходи, що проходитимуть в Києві. `Ми повинні показати, що Україна сьогодні єдина. Немає ні західних, ні східних областей, немає людей розділених вірою, мовою чи віком – є Україна і українці, є їхній вибір і їх Народний Президент` – сказав народний обранець.
Володимир Бондар закликав лучан підтримувати мітинги, які проходять у всій державі аж до логічного завершення акції.
Володимир Бондар звернувся до правоохоронних органів із закликом не допустити провокацій проти власного народу: `Не застосовуйте зброю, яку Вам сьогодні видали. Пам’ятайте про те, що Ви присягали не Президенту, а народові. Пам’ятайте, що ряд Ваших колег вже заявили про недопустимість виконання злочинних наказів` – сказав він.

Джерело: Громадське радіо