У Тюмені завершився другий тур виборів Президента України. Проголосували 214 осіб

18:15, 21 листопада 2004
Останні події
0 0

У Тюмені о 18.00 за московським часом завершився другий тур виборів Президента України, повідомляє РІА `Новости`. За словами генерального консула України в Тюмені Євгена Левицького, на виборчій дільниці №79 проголосували 214 чоловік. Усього во списків виборців включено 3 тисячі 119 чоловік.

`Вибори пройшли спокійно, ніяких порушень не зареєстровано`, - відзначив Левицький. У першому турі виборів в Тюмені всього проголосували 179 чоловік.

Як розповів Левицький, на території консульського округу генконсульства України в Тюмені розташовані 12 суб`єктів Федерації: Свердловська, Курганська, Тюменська, Челябінська, Томська, Новосибірська, Кемеровська, Омська області, Алтайський край, Алтайська Республіка, Ханти-Мансійський і Ямало-Ненецький автономні округи. У зв`язку з цим не всі виборці мали змогу приїхати, наприклад, з Алтайського краю до Тюмені і проголосувати, сказав співрозмовник агентства.

Левицький нагадав, що, відповідно до законодавства України, виборчу дільницю можна відкривати тільки при дипломатичному консульстві представництва.

Джерело: Медіа-центр `Кандидат`

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter