У Київ з різних напрямків продовжують стягувати війська. Охорону ЦВК посилили

19:39, 21 листопада 2004
Останні події
0 0

Після 6 години до ЦВК під`їхали кілька десятків автобусів з міліцією спідрозділа `Барс`, повідомляє 5 канал. `Правоохоронці кажуть, що виконують наказ Білоконя`, - повідомляє кореспондент 5 каналу. За її словами, самі члени ЦВК нічого не знають про БТР і техніку біля будинку Центвиборчкому. За повідомленням каналу, озброєних людей в ЦВК немає, `вони оточили ЦВК і поки що ніяких дій не вживають`. За даними Українського вибору у внутрішньому дворі ЦВК перебувають близько 30 автобусів зі співробітниками міліції.

Крім того, у внутрішньому дворі ЦВК також стоїть кілька пожежних автомобілів, автомобілів швидкої допомоги й вибухотехнічної служби. Ще близько 10 автобусів зі співробітниками міліції перебувають на території аква-центру за будинком ЦВК, що будується.

Водночас із шостої години в район Адміністрації Президента прибувають автобуси із бійцями спецназу. Три з них розмістилися в дворі на вулиці Лютеранській, три знаходяться внизу біля Будинку з химерами, не менше двох у внутрішній дворах Банкової. Бійці здебільшого сидять в автобусах, деякі ховаються по під`їздах.

Джерело: Інститут масової інформації

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter