Політологи спрогнозували три можливих варіанти розвитку подій в Україні після другого туру. Після виборів, кажуть політологи Вадим Карасьов, Олексій Гарань та Володимир Фесенко, дуже важливим є узгодження політики обох таборів, що представляють на виборах Віктора Ющенка та Віктора Януковича. Адже соціальна ситуація в Україні, як зазначає політолог Фесенко, буде після виборів непростою.

Як зазначає політолог Карасьов, якщо на виборах переможе Ющенко, всім його прихильникам варто не впадати в ейфорію, а вирішувати соціальні проблеми. На думку політолога Гараня, у разі перемоги Ющенка один з його головних опонентів, нині голова Адміністрації Президента Віктор Медведчук може створити потужну опозицію і саме вона, опозиція на думку політолога може конструктивно опонувати і новому президенту Ющенку, якщо його оберуть на цю посаду.

Також політологи знову закликають до порозуміння після виборів між обома політичними таборами – Ющенка і Януковича. Саме це, за твердженням експертів, допоможе уникнути саботування нового голови держави і його опонента після виборів.

Джерело: Громадське радіо