Член Центральної виборчої комісії Марина Ставнійчук вважає, що ЦВК матиме попередні дані результатів виборів Президента України вже до десятої ранку 22 листопада.
Зокрема, у прямому ефірі `5-го каналу` вона зазначила: `Думаю, що попередні результати будуть відомі через години дві, до десятої години`.
Відповідаючи на запитання журналіста щодо тенденцій у цих результатах, Ставнійчук висловила сумнів у доцільності надання прогнозів на даний момент, зазначивши, що кандидати крокують поруч з невеликою різницею, і що кожен з них має `певний резерв` у вигляді неопрацьованих чи не введених до інформаційно-аналітичної системи попередніх даних про відомості з протоколів дільничних виборчих комісій.
У цьому контексті член ЦВК зазначила, що на даний момент, наприклад, в Дніпропетровській області опрацьовано трохи більше 50%, є певний резерв протоколів ДВК також у Запорізькій та у Луганській областях. Так само, за словами Ставнійчук, можна говорити про те, що по місту Києву опрацьовано приблизно 60% протоколів ДВК.
Це певним чином впливає на результативність кожного з кандидатів на пост
Президента України на цих перегонах, зазначила представник ЦВК.
Джерело: УНІАН