Комітет виборців України заявив про порушення під час сьогоднішнього голосування. КВУ зафіксував недопущення спостерігачів на дільниці (це сталося на Луганщині зі спостерігачем кандидата Черновецького). Є випадки виключення членів комісій. Зокрема, у Запорізькій області зафіксували дуже велику кількість випадків виключення членів дільничних комісій від кандидата Ющенка.

За інформацією КВУ, трапляються порушення, пов‘язані з виборчими бюлетенями. Наприклад, на Вінниччині, на одній із дільниць було масове вкидання бюлетенів, а правоохоронці відмовилися затримувати людину, що вкидала. На Волині, у селі Бихів Любешівського району члени ДВК №211 Маневицького територіального виборчого округу видають бюлетені для голосування зі штампом `вибув` навпроти прізвища кандидата Бродського.

Є також випадки втручання сторонніх осіб у виборчий процес. У Запорізькій області майже на всіх дільницях присутні представники міліції та люди в цивільному з пов‘язками „Охорона громадського порядку`. Приміщення територіальної виборчої комісії огороджене залізним парканом. Вхід до ТВК охороняють козаки, які мають вогнепальну зброю та хлисти.

У Сумах (місцевий аграрний університет) порушується таємниця голосування (закриті кабінки, вимагають голосувати зразу ж після отримання бюлетенів на очах членів виборчої комісії).

Є прояви голосування організованих груп виборців. На Київщині, на виборчу дільницю №31 (ТВО 91) прибуло 600 осіб із відкріпними посвідченнями (із Донецька, Луганська, Харкова). Усього на дільниці 1500 виборців. Про це повідомив секретар дільниці В. Мунтян. На Кіровоградщині по селах Світловодського району їздить автобус із 20 особами, які представляють районний Пенсійний фонд і районне управління сільського господарства. У них на руках – відкріпні посвідчення.

Стаханов, Виборчий округ 116, дільниця 40, Луганська область, Молодогвардійськ, виборчий округ 108, дільниця 79. На 11 годину стало відомо, що в області дві переїзні групи голосують за відкріпними посвідченнями. Така група була зафіксована у місті Стаханов. Група шахтарів, багато з яких у нетверезому вигляді, зафіксована у Молодогвардійську. За цими даними, що отримав КВУ, нетверезі шахтарі проголосували на 79 дільниці.

Зафіксовані й інші порушення. Луганська область. Виборчий округ 108, дільниця 48. Офіційних спостерігачів та представників ЗМІ не допустили на виборчу дільницю, що розташована в обласному онкологічному диспансері. Причиною послужила відсутність у спостерігачів змінних тапочок. З 570 хворих, що лікуються у відділенні, 470 лежачі, голосують вони за місцем перебування. Зі скринькою ходять по палатах три лікаря – члени комісії. Закарпатська область. Ректор університету Русин (довірена особа Януковича у Закарпатській області ) не проголосував через те, що його не внесли у список виборців , члени ДВК № 7 70 округу не дозволили йому проголосувати. Такі дані навів Комітет виборців України.