В штабі Януковича найбільше `технічних` порушень зафіксували у Вінницькій та Тернопільській області

15:49, 31 жовтня 2004
Останні події
0 0

Спостерігачі фіксують випадки різноманітних порушень виборчого законодавства. Зокрема, частина виборчих дільниць не була належним чином підготовлена до проведення виборів. Про це Медіа-центру `Кандидат` повідомили у виборчому штабі кандидата на пост Президента України Віктора Януковича.

Фіксуються випадки неналежного оформлення виборчих дільниць. Спостерігається недостатня кількість кабінок для голосування. На деяких виборчих дільницях обладнання у приміщеннях для голосувань розташовано таким чином, що місця видачі виборчих бюлетенів, вхід і вихід з кабін (кімнат) для таємного голосування, виборчі скриньки не знаходяться у полі зору членів дільничної комісії та осіб, які відповідно до закону мають право бути присутніми у приміщенні для голосування. Найбільша кількість подібних порушень зафіксована у Вінницькій, Львівській, Тернопільській областях.

У Вінницькій, Львівській, Рівненській та Тернопільській областях спостерігається недостатня кількость прозорих виборчих скриньок у приміщеннях для голосування.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter