Ющенко лідирує на Заході, в Центрі та Півночі, Янукович - на Півдні та Сході - дані Українського Інституту соціальних досліджень

21:48, 31 жовтня 2004
Останні події
0 0

За даними опитувань екзит полу, очолюваного керівником Українського Інституту соціальних досліджень Олександром Яременком, у Західному регіоні за Ющенка проголосували 86,1%, за Януковича 8,8%. У центральному регіоні лідер опозиції отримав 53,1% виборців, дійсний Прем`єр-міністр - 26,6%. Виборці північного регіону України традиційно прихильно віднеслися до Віктора Ющенка. За нього проголосували 52,9%, за Віктора Януковича віддали свої голоси 21,3%. На Сході, у Криму та на Півдні України до Віктора Януковича віднеслися традиційно прихильно. На Сході України за Віктора Януковича проголосували 69,8%, за Віктора Ющенка – 11,7%.

Південна Україна також поставилася прихильніше до Віктора Януковича, він набрав 56% голосів виборців. Віктор Ющенко у 2 рази менше – 22,7%.

На відміну він Півдня і Сходу України, у Києві за Віктора Ющенка проголосували 68,2% виборців, Віктору Януковичу віддали голоси 14,6%.


Джерело:ІМІ

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter